Ar saulės elektrinės Lietuvoje atsiperka?

Saulės elektrinės Lietuvoje yra mėgstamos vis labiau. Jas renkasi ne tik verslai, tačiau taip pat ir privatūs asmenys, kurie nori gyventi  ir paprasčiau, ir taupiau, ir tuo pačiu ekologiškiau. Svarbiausia, kad saulės jėgainės kainuoja vis pigiau, tad kiekvienas, kuris tik apie jas galvoja – dažniausiai turi galimybes. Tik reikia tartis su specialistais, kurie padės rasti Jūsų atveju labiausiai tinkamą įrangą. Daugiau informacijos rasite Solet.lt tinklapyje.

Rinkitės sertifikuotas įrangas

Renkantis saulės elektrines svarbiausia kuo daugiau dėmesio yra skirti tokioms įrangoms, kurios yra sertifikuotos. Tai yra tarsi garantija, kad bus gaunama pati geriausia kokybė, kuri patenkins jūsų poreikius visomis prasmėmis. Dažniausiai nelegaliai parduodami gaminiai kainuoja pigiau ir būtent maža kaina gali sugundyti išbandyti tokias prekes.

Visada siūlome jų vengti, kadangi niekada neatsipirks įranga, kuri buvo kuriama iš prastos kokybės medžiagų ir tuo pačiu kuri parduodama be garantijų.

Gaunamos subsidijos

Vertinant kainas taip pat siūloma nepamiršti kad šiuo metu įranga gali kainuoti pigiau pasinaudojus parama, kurią siūlo APVA. Tokiu atveju atgaunama net iki 50 procentų sumos, kuri buvo skirta įrangos įsigijimui. Žinoma, kad reikia atitikti tam tikrus keliamus reikalavimus, tačiau jie gana minimalūs ir dažniausiai daugelio poreikis gauti paramą yra patenkinamas. Svarbiausia yra sekti terminus.

Perkama išsimokėtinai

Taip pat nepamirškite, kad daugelis įmonių suteikia galimybę elektrinę pirkti išsimokėtinai. Tokiu atveju gaunama įranga dabar, galima pradėti gyventi taupiau jau šiandien, tačiau mokama už ją dalimis, tokiu grafiku, koks jums labiausiai tinka. Svarbiausia yra sudaryti sutartis su tais, kurie paslaugas ir prekes siūlo legaliai. Tik tokiu atveju viskas bus legitimu ir galėsite būti ramus, kad verslininkas laikysis tų sąlygų, kurios bus nurodytos sutartyje.

Tarnauja daugelį metų

Kalbant apie tokią įrangą kaip investiciją taip pat siūlome nepamiršti, kad ji tarnauja labai daug metų, tad galiausiai atsiperka. Dažniausiai per 5-10 metų priklausomai nuo to – kiek kW suvartojate. Tie, kurie per mėnesį suvartoja apie 300 kW gali džiaugtis tikrai gana greitu atsiperkamumo terminu.

Svarbiausia yra renkantis įrangą tartis su specialistais, kurie atsakys į visus klausimus ir padės būti ramiu, kad rasta elektrinė ir visi jos komponentai tobulai tiks Jūsų namams. Galimybės auga ir plečiasi, o jums tik lieka nuspręsti, ar priimate jas, ar ne.