Išblaivinimas Vilniuje: kur ir kaip gauti pagalbą?

Vilnius yra didžiausias Lietuvos miestas, kuriame gyvena daugiau nei 500 tūkstančių žmonių. Tai taip pat vienas iš miestų, kuriame labiausiai paplitęs alkoholinių gėrimų vartojimas. Remiantis Statistikos departamento duomenimis, 2023 metais Vilniaus mieste gyveno apie 100 tūkstančių žmonių, kuriems buvo diagnozuota priklausomybė alkoholiui.

Alkoholio vartojimo problemos gali sukelti įvairių sveikatos sutrikimų, tokių kaip kepenų, širdies sutrikimų, smegenų pažeidimus ir kt. Ši priklausomybė sukelia ne tik sveikatos sutrikimus, tačiau ir įvairiais socialines problemas, tokias kaip šeimos konfliktai, darbo ar namų netekimas ir kt.

Jei jūs ar jūsų artimasis susidūrėte su alkoholio vartojimo problemomis, svarbu kuo greičiau kreiptis pagalbos, nes kitą dieną jau gali būti per vėlu. Vilniuje yra daugybė įstaigų, kurios teikia pagalbą priklausomybę turintiems žmonėms.

Išblaivinimas Vilniuje – kur kreiptis?

Išblaivinimas gali būti pirmasis jūsų žingsnis gydant priklausomybę. Išblaivinimo metu iš organizmo yra pašalinamas alkoholio perteklius.

Išblaivinimą Vilniuje teikia daugybė įstaigų, keletas jų:

  • Respublikinis priklausomybės ligų centras
  • VšĮ „Krizių centras“
  • VšĮ „Savarankiško gyvenimo namai“
  • VšĮ „Vilniaus psichiatrijos ir neurologijos centras“

Išblaivinimas Vilniuje privačiai

Jeigu norite išblaivinimo Vilniuje pagalbos kreiptis privačiai, kuomet į jūsų namus atvyks ir jums pagelbės savo srities profesionalai, rekomenduojame kreiptis į isblaivinimopaslaugos.lt Vilniuje. Jie užtikrins 100% konfidencialumą, ir suteiks jums visą reikalingą pagalbą.

Kiek kainuoja išblaivinimas Vilniuje?

Išblaivinimo paslaugų kainos Vilniuje skiriasi priklausomai nuo įstaigos, kurioje jos teikiamos ir pasirinkto paslaugų paketo. Paslaugų kainos stacionare ar ambulatorijoje svyruoja tarp 50-200 eurų per dieną. Išblaivinimo Vilniuje paslauga namuose gali kainuoti nuo 300 iki 500 eurų, tačiau kainą gali svyruoti priklausomai nuo atliktų ar pasirinktų paslaugų.

Išblaivinimas Vilniuje – jūsų kelias į šviesesnį rytojų!

Jeigu nusprendėte keisti savo gyvenimą ir norite, kad tai išliktų konfidencialia informacija, kviečiame jus kreiptis į mus. Mes teikiame profesionalią išblaivinimo Vilniuje programą visiems, norintiems jaustis geriau ir pasveikti! Alkoholis kasmet pražudo ne vieną žmogų, todėl raginame jus netapti liūdnosios statistikos dalimi, ir nedelsiant pasirūpinti savo bei artimųjų sveikata.