Šilumos siurbliai oras oras: faktai, kurių nežinojote

Apie šilumos siurblius oras oras sklando daug mitų, kurie ne tik nėra pagrįsti, bet ir visiškai nelogiški. Štai keli faktai apie šilumos siurblius oras oras, kurių tikrai nežinojote.

Šilumos siurbliai tinka ne tik naujos statybos namams

Dažnai girdimas mitas yra tai, jog šilumos siurbliai tinka tik naujos statybos namams, tad senesnės statybos namų gyventojams net neverta apie juos galvoti. Tai nėra tiesa. Priešingai, šilumos siurbliai oras oras puikiai tinka tiek naujos, tiek senos statybos namams. Be to, jie tinka ir butams bei įvairiems pastatams. Tad šį mitą pats metas paneigti.

Šilumos siurbliai oras oras yra ekologiški

Kitas mitas – šilumos siurbliai puikiai atlieka darbą, tačiau kenkia aplinkai. Deja, tai visiškai nepagrįsta, tačiau kai kurie žmonės iš tiesų tiki šiuo mitu. Tai taip pat nėra tiesa. Šilumos siurbliai yra ekologiški, todėl juos gali rinktis ir tie, kuriems svarbu aplinkos saugojimas.

Oras oras valdymo sistema yra paprasta, todėl išmokti naudotis gali kiekvienas

Šilumos siurbliai oras oras pasižymi paprastumu. Žinoma, kai kuriems gali pasirodyti, jog ši sistema yra sudėtinga ir ja naudotis bus ypatingai sudėtinga, tačiau taip tikrai nėra. Šilumos siurbliai oras oras ne tik lengvai valdomi, bet ir išmokti tą padaryti gali kiekvienas, kadangi prie gaminio visada pridedama instrukcija.

Šilumos siurbliai nėra brangūs

Faktas, jog kai kurie mano, kad šilumos siurbliai yra labai brangūs, todėl net nesidomi jų kainomis. Visgi, jeigu pasidomėtų, tikrai nustebtų. Šilumos siurbliai oras oras yra kur kas pigesnis, nei daugeliui atrodo.

Pasirinkimas kur kas platesnis, nei daugelis mano

Šilumos siurbliai gali būti labai įvairūs, tad jei vienas nepatiko, nesijaudinkite, tikrai rasite kitą, kuris pasižymės kitomis savybėmis. Šilumos siurblius gamina daug gamintojų, todėl galima rasti labai įvairias kainas, savybes, parametrus ir panašiai. Tad skirkite daugiau laiko paieškai ir tikrai išsirinksite tą, kuris idealiai tiks namams.

Šilumos siurbliai ne tik šildo, bet ir vėsina orą

Šilumos siurbliai turi pavadinimą, kuris asocijuojasi su šildymu. Visgi šilumos siurbliai oras oras ne tik šildo, bet ir vėsina orą vasaros metu.